• Zaloguj mnie
  • Załóż konto
Szukaj
Logo WOLNIAK - Nieruchomości Sp.j.

Dane kontaktowe:

Adres:
Wrocławska 94 pok.204
Bytom 41-902
śląskie

Telefony:
327876300,

Telefony komórkowe:
601 066 747,

Strona www

WOLNIAK - Nieruchomości Sp.j.

www.wolniakspj.tupolecam.pl

  • Dodaj opinię

Zarządzaniem i obsługą nieruchomości zajmujemy się od 1997 roku. W początkowym okresie dotyczyło to jedynie nieruchomości Skarbu Państwa, natomiast od roku 2000 rozpoczęliśmy działalność ukierunkowaną na zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi. Ze względu na fakt, że wielokrotnie osobiście uczestniczyliśmy w procesach związanych z powstawaniem wspólnot – zaczynając od wykonania inwentaryzacji, wyceny nieruchomości poprzez sprzedaż lokali i organizację pierwszych zebrań, nabyliśmy wiele cennych doświadczeń, które pozwalają nam bardzo dobrze rozumieć potrzeby Właścicieli. I właśnie spojrzenie na nieruchomość pod kątem zaspakajania potrzeb Właścicieli jest naszym zdaniem kluczowe w skutecznym działaniu zarządcy. Dzięki rzetelności i skuteczności działania, zyskujemy zaufanie na rynku, co pozwala na ciągły rozwój firmy. Obecnie zarządzamy powierzchnią blisko 32 000 m2, w tym 470 lokali we wspólnotach mieszkaniowych. Wszystkie znajdują się na terenie miasta Bytomia i powstały w zasobach m.in. PKP S.A., ZEC Bytom S.A., Gminy Bytom, BSW S.A.

 

Sposób wykonywania przez nas obowiązków określają następujące priorytety:

 

- dbałość o bezpieczeństwo ludzi i nieruchomości, w kontekście ustawy Prawo Budowlane i ustawy o Własności Lokali,

- rzetelność prowadzenia spraw finansowych, rozrachunków pieniężnych z Właścicielami i kontrahentami oraz stałe dążenie do obniżania kosztów ponoszonych przez Właścicieli,

- preferowanie rozwojowego, inwestycyjnego modelu zarządzania nieruchomością,

- stały i bezpośredni kontakt z Właścicielami, w szczególności z wybranymi przez właścicieli przedstawicielami wspólnoty – członkami zarządu.

Jednak nadrzędna jest dla nas wola Właścicieli, określających m.in. wysokość stawki na pokrycie kosztów zarządu nieruchomością wspólną, stawki funduszu remontowego oraz wspólne określanie zakresu, kolejności i terminu planowanych robót.

 

Dotychczasowe doświadczenia oraz wieloletnia praktyka w zakresie zarządzania nierucho- mościami pozwala sądzić, że spełnimy Państwa oczekiwania związane z podnie- sieniem wartości własnych lokali, wynikające z gospodarskiej troski o nieruchomość oraz poprawić komfort korzystania z lokali.

Słowa kluczowe:

Wolniak, Nieruchomości, Zarządzanie i obsługa nieruchomości, Zarządca nieruchomości, Wolniak Nieruchomości, Polecane nieruchomości, Obsługa nieruchomości, Zarządca, Wycena nieruchomości, Agencje nieruchomości

Facebook Twitter Blip Nasza klasa