• Zaloguj mnie
  • Załóż konto
Szukaj
Logo Rolety Zewnętrzne Kurtyny P.Pożarowe Śląsk Dolny śląsk Mazowsze Małopolska-P.P.H.U. AITIX

Dane kontaktowe:

Adres:
Siemianowicka 98
Bytom 41-902
śląskie

Telefony:
327672670,

Telefony komórkowe:
502 523 055, 515050257

Fax.:
327672670

Strona www

Rolety Zewnętrzne Kurtyny P.Pożarowe Śląsk Dolny śląsk Mazowsze Małopolska-P.P.H.U. AITIX

www.roletyzewnetrznekurtynyppoz.tupolecam.pl

  • Dodaj opinię

AITIX znak towarowy R przy nazwie producenta rolet - AITIX - rolety, bramy, kurtyny przeciwpożarowe

P.P.H.U. AITIXznak towarowy R przy nazwie producenta rolet - AITIX oferuje rolety oraz szeroki wybór bram garażowych, których znakiem rozpoznawczym jest wygoda użytkowania i funkcjonalność. Od początku istnienia główny nacisk kładziemy na wysoką jakość naszych produktów oraz zadowolenie Klienta.

Oferujemy rolety zewnętrzne, czyli nowoczesne systemy stanowiące doskonałą izolację termiczną i akustyczną oraz zabezpieczające przed nieproszonymi gośćmi. Ich obsługa jest bardzo prosta dzięki nowoczesnym sposobom sterowania - ręcznym lub automatycznym. Inne funkcje spełniają dostępne w ofercie rolety wewnętrzne, które są idealnym rozwiązaniem pozwalającym swobodnie regulować stopień natężenia światła w pomieszczeniu. Posiadają one wszechstronne zastosowania: żaluzje pionowe doskonale sprawdzają się w biurach, rolety materiałowe zaś w prywatnych mieszkaniach.

Drugą ważną dziedzinę produkcji Aitix stanowią różnego typu bramy garażowe. Nowoczesne sterowanie, możliwość ich otwarcia i zamknięcia za pomocą pilota to niewątpliwe atuty całej konstrukcji. Bezpieczeństwo pojazdu znajdującego się w garażu gwarantują mocne zamki oraz zasuwy i inne rozwiązania techniczne uniemożliwiające podważenie bramy. Zróżnicowana konstrukcja pozwala na dopasowanie produktu do istniejących warunków, np. krótkiego podjazdu do garażu. Można je zamontować zarówno w nowo wybudowanym, jak i stojącym od dawna obiekcie. Bramy segmentowe wykonane są ze specjalnych paneli. Do ich produkcji stosowana jest blacha ocynkowana oraz pianka poliuretanowa. Segmenty przesuwające się pod sufit zapewniają oszczędność miejsca. Firma Aitix oferuje również tzw. bramy rolowane, które wyróżniają się funkcjonalnością, solidnością i estetyką wykonania. Automatyczne sterowanie bramą garażową to wygodne i niezawodne rozwiązanie.

Odrębną specjalność Firmy Aitix stanowią kurtyny przeciwpożarowe, które znajdują zastosowanie w obiektach wymagających skutecznych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Jest to efektywne i sprawne narzędzie ochrony, które dzięki użyciu wysokiej klasy materiałów niepalnych uniemożliwia rozprzestrzenianie się dymu oraz ognia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Obecnie produkujemy:

   * BRAMY ROLOWANE
   * ROLETY ZEWNETRZNE
   * ROLETY WEWNĘTRZNE

            -ROLETY WEWNĘTRZNE MINI

            -ROLETY WEWNĘTRZNE W KASETCE

            -ROLETY WEWNĘTRZNE PLUS

    * KURTYNY PRZECIWPOŻAROWE
    * MOSKITIERY
    * MARKIZY
    * ŻALUZJE PIONOWE
    * BRAMY SEGMENTOWE
    * KRATY ROLOWANE
    * REFLEKSOLE

NASZE REFERENCJE:
 
Narodowy Fundusz Zdrowia Katowice
PKP S.A. Katowice
Akademia Medyczna Katowice
Metal-Serwis Chorzów
Szpital Miejski nr 2 Siemianowice Śl.
 

Firma AITIX została uhonorowana licznymi nagrodami. W 2008 roku firma Aitix otrzymała nagrodę za Najlepszą dynamikę sprzedaży i rozwój w Polsce przyznawaną przez ALUPROF S.A., a w 2003 otrzymaliśmy Wyróżnienie na Międzynarodowych Targach Budownictwa "TARGBUD" za ROLETY ZEWNĘTRZNE.

Nasza lokalizacja (GPS: 18.9157175, 50.3483816):

Słowa kluczowe:

Rolety Zewnętrzne Kurtyny P.Pożarowe Śląsk Dolny śląsk Mazowsze Małopolska, Rolety zewnętrzne, Bramy rolowane, Bramy segmentowe, Rolety, Bramy, Bramy garażowe, Rolety zewnętrzne antywłamaniowe, Rolety wewnętrzne tekstylne, Bramy garażowe

Facebook Twitter Blip Nasza klasa